آغاز ثبت نام ترم یک پاییز کلاس های ترمیک زبان انگلیسی

قابل توجه زبان آموزان و متقاضیان محترم

 بدین وسیله به اطلاع زبان آموزان و متقاضیان عزیز می‌رساند که "برنامه ترم جدید" از ساعت ۱۷ روز سه شنبه ۲۶ شهریور ۹۸ در سایت مرکز زبان های خارجی کالج به نشانی
collegefum.ir

در دسترس شما خواهد بود و می‌توانید بصورت آنلاین اقدام به ثبت نام نمایید. خواهشمند است از تماس‌های تلفنی و حضور قبل از تاریخ و ساعت ذکرشده خودداری نمایید.

 هر یک از زبان آموزان برای ورود به "نام کاربری" و "رمز عبور" نیاز دارند که شماره شناسه ی که در اختیار دارید به منزله نام کاربری و رمز عبور شماست. در صورتیکه شماره شناسه ندارید، در ساعات اداری با کارشناسان واحد پذیرش تماس گرفته و شناسه خود رو از آنها جویا شوید.

 پس از ورود به پورتال خود، در قسمت "انتخاب ترم برای ثبت نام" گزینه "Fall 1 English (98) را انتخاب نمایید و سپس اقدام به ثبت نام نمایید.

 همچنین برنامه کلاس های ترمیک زبان انگلیسی در ترم ۱ پاییز ۹۸ (شامل سطح، روزهای برگزاری، ساعت برگزاری و نام استاد) در صفحه اصلی پورتال (بخش اعلامیه ها) در دسترس شما قرار گرفته شده است. می توانید آدرس لینک را Copy کرده و در صفحه جدید Paste نمایید و فایل PDF برنامه کلاسی را مشاهده و دانلود نمایید.

 مهلت ثبت نام ترم ۱ پاییز ۹۸ از روز سه شنبه ۲۶ شهریور ۹۸ (ساعت ۱۷) الی  سه شنبه ۲ مهر (ساعت ۲۴) به مدت ۷ روز است. خواهشمند است از بازه ۷ روزه استفاده کنید و بعد از اتمام مهلت ثبت نام مراجعه نفرمایید.

 بدیهی است اولویت انتخاب کدهای مورد نظر با آن دسته از زبان آموزان و متقاضیانی است که زودتر اقدام به ثبت نام نمایند.
 
 پرداخت شهریه ترم ها بصورت آنلاین بوده و تمامی متقاضیان محترم می بایست مبلغی که در پرتال هر زبان آموز آمده را پرداخت نمایند.

 شروع کلاس های "روز های زوج": شنبه ۶ مهر" و شروع کلاس های "روزهای فرد: یکشنبه ۷ مهر" می باشد.

با تشکر و احترام
گروه زبان انگلیسی کالج دانشگاه فردوسی مشهد

 احمد آباد، بین رضا ۲۱ و ۲۳

 

 

1 05138804344

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید